Рилски"
Допълнителен час на класния ръководител
ГРАФИК
ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЧАС НА КЛАСА И ПРИЕМНО ВРЕМЕ
В НАЧАЛЕН ЕТАП НА ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ
учебна 2023/2024 – ІI срок
№ |
„ПРЕПОДАВАТЕЛ |
ДЕН ОТ СЕДМИЦАТА И ЧАС І СМЯНА |
ДЕН ОТ СЕДМИЦАТА И ЧАС ІІ СМЯНА |
МЯСТО |
1. |
Мария Методиева |
вторник 11:45 – 12:30 |
- |
201 |
2. |
Маргарита Тричкова |
вторник 11:10 – 11:55 |
- |
202 |
3. |
Мария Кирилова |
понеделник 11:45 - 12:30 |
- |
203 |
4. |
Цв. Владимирова |
вторник 11:45 - 12:30 |
- |
204 |
5. |
Симона Мирчева |
вторник 11:45 – 12:30 |
- |
205 |
6. |
Кръстинка Атанасова |
вторник 11:45 - 12:30 |
вторник 17:15 - 18:00 |
109 |
7. |
Светлана Велчева |
вторник 11:45 - 12:30 |
вторник 17:15 - 18:00 |
110 |
8. |
Жулиета Петрова |
петък 11:10 – 11:55 |
петък 16:35 – 17:20 |
101 |
9. |
Маргарита Георгиева |
сряда 11:45 - 12:30 |
сряда 17:15 - 18:00 |
102 |
10. |
Невелина Венкова |
сряда 11:45- 12:30 |
сряда 17:15-18:00 |
111 |
11. |
Вилма Димитрова |
вторник 12:40 - 13:25 |
вторник 18:25 - 19:10 |
210 |
12. |
Даниела Павлова |
вторник 12:40 – 13:25 |
вторник 18:25 – 19:10 |
209 |
13. |
Сийка Дурева |
понеделник 12:40 -13:25 |
понеделник 18:25 - 19:10 |
206 |
14. |
Детелина Секулова |
четвъртък 11:55- 12:40 |
четвъртък 17:40 - 18:25 |
207 |
15. |
Мая Казанджиева |
сряда 12:40 - 13:25 |
сряда 18:25 - 19:10 |
108 |
16. |
Силва Младенова |
четвъртък 12:40 - 13:25 |
четвъртък 18:25 -19:10 |
103 |
17. |
Анна Владимирова |
петък 11:55- 12:40 |
петък 17:40- 18:25 |
104 |
18. |
Елизабета Асенова |
сряда 11:55 - 12:40 |
сряда 17:40 - 18:25 |
105 |
19. |
Елица Цанкова |
вторник 12:40 - 13:25 |
вторник 18:25 - 19:10 |
106 |
20. |
Красимира Златкова |
понеделник12:40 - 13:25 |
понеделник 18:25 - 19:10 |
107 |
21. |
Иванка Михайлова |
- |
понеделник 16:45 - 17:30 |
201 |
22. |
Християна Тихомирова |
- |
вторник 16:45 - 17:30 |
205 |
23. |
Юлиана Василева |
- |
сряда 16:45 - 17:30 |
202 |
24. |
Антонио Григоров |
- |
четвъртък 16:45 - 17:30 |
204 |
25. |
Македонка Червенкова |
вторник 13:05 – 13:50 |
вторник 16:45 – 17:30 |
уч. ст./107 |
26. |
Снежана Величкова |
вторник 13:05 – 13:50 |
вторник 16:45 – 17:30 |
уч. ст./108 |
27. |
Мария Алексова |
вторник 13:05 - 13:50 |
вторник 16:45- 17:30 |
Екоцентър |
28. |
Димитрина Боянова |
четвъртък 12:55 - 13:40 |
четвъртък 17:35 – 18:20 |
ЦОУД 1 |
29. |
Красимира Йорданова |
четвъртък 12:55 - 13:40 |
четвъртък 17:35 – 18:20 |
ЦОУД 2 |
30. |
Людмила Пейчева |
сряда 12:55 – 13:40 |
сряда 17:35 – 18:20 |
ЦОУД 4 |
31. |
Десислава Петрова |
Сряда 12.55 - 13.40 |
Сряда 17.35 - 18.20 |
ЦОУД 3 |
ГРАФИК
ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЧАС НА КЛАСА И ПРИЕМНО ВРЕМЕ
В ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП НА ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ
учебна 2023/2024 – ІI срок
№ |
Име и фамилия |
Място на провеждане |
Ден от седмицата |
ЧАС І смяна |
ЧАС ІІ смяна |
1. |
Емилия Цекина |
„Перото“ |
четвъртък |
11:50 |
17:40 |
2. |
Соня Иванова |
кабинет по география |
четвъртък |
09:25 |
15:10 |
3. |
Анна Харизанова |
МО - математика |
четвъртък |
11:10 |
12:35 |
4. |
Ирена Стойчева |
МО - математика |
четвъртък |
10:20 |
16:10 |
5. |
Йоан Савов |
каб. физика |
вторник |
10:20 |
16:10 |
6. |
Славчо Свиленов |
МО - ОНГО |
понеделник |
10:25 |
16:10 |
7. |
Силвия Симеонова |
„Перото“ |
понеделник |
08:35 |
14:20 |
8. |
Боряна Василева |
МО - математика |
вторник |
11:55 |
17:40 |
9. |
Ирена Малинова |
МО – англ. език |
четвъртък |
09:25 |
15:10 |
10. |
Мариана Славчева |
каб. химия |
сряда |
09:25 |
15:10 |
11. |
Ивета Зарева |
учителска стая |
четвъртък |
11:10 |
16:55 |
12. |
Ирина Китанова |
МО - математика |
вторник |
11:10 |
16:55 |
13. |
Петя Димитрова |
Комп. кабинет |
сряда |
10:25 |
16:10 |
14. |
Даниела Петрова |
„Перото“ |
понеделник |
11:10 |
16:55 |
15. |
Пенка Иванова |
МО - ОНГО |
вторник |
11:10 |
16:35 |
16. |
Милена Методиева |
МО – англ. език |
четвъртък |
09:25 |
15:10 |
17. |
Валерия Цветанова |
„Перото“ |
вторник |
11:10 |
16:55 |
18. |
Валентин Аврамов |
каб. по ТП |
понеделник |
10:25 |
16:10 |
19. |
Емилия Методиева |
физкултурен салон |
четвъртък |
10:25 |
16:10 |
20. |
Силвия Спасова |
каб. по музика |
понеделник |
09:25 |
15:10 |
21. |
Росица Николова |
каб. по музика |
сряда |
09:25 |
15:10 |
22. |
Петя Ефремова |
физкултурен салон |
понеделник |
09:25 |
15:10 |
23. |
Елза Сандова |
физкултурен салон |
четвъртък |
09:25 |
15:10 |
24. |
Мариела Ивайлова |
учителска стая |
понеделник |
09:25 |
15:10 |
25. |
Антонио Стоянов |
„Перото“ |
понеделник |
12:35 |
12:35 |
26. |
Камелия Андронова |
учителска стая |
понеделник |
11:40 |
16:55 |